نقل قول های مگان مارکل درباره واقعی و مهربان بودن

از آنجا که وی به عنوان گوگل ترین بازیگر زن سال 2016 انتخاب شد ، مگان مارکل واقعاً نیازی به معرفی بیشتر ندارد ، اما در ادامه صحبت های او ادامه خواهیم داد که وی بازیگر سابق آمریکایی و در حال حاضر دوشس ساسکس است.

مگان مارکل از پدری قفقازی الاصل ایرلندی و مادری آفریقایی-آمریکایی متولد شد. بزرگ شدن در یک خانواده نژاد مختلط باعث شد مارکل کار خود را برای کار دشوار آماده کند ، زیرا صنعت فیلم سازی بر اساس برچسب شناخته می شود. ظاهراً ، او برای نقش سیاه به اندازه کافی سیاه نبوده و برای یک نقش سفید نیز به اندازه کافی سفید نبود.

با این حال ، او سرانجام در سال 2011 با بازی در نقش اصلی راشل زین ، در سریال Suits ، در ایالات متحده آمریکا نام خود را به دست آورد. و ، بله ، او در هنگام ازدواج با شاهزاده هری بزرگترین آرزوی اکثر دختران کره زمین را تحقق بخشید.

گرچه ممکن است بسیاری از شما فکر کنید که این بزرگترین موفقیت او است ، اما باید بدانید که مارکل همیشه در مورد دفاع از حقوق زنان سرسخت بوده است ، مدتها قبل از اینکه دوشس شود ، او یک سفیر جهانی برای World Vision است و همچنان به قدرت دادن به مردم در سراسر جهان

در اینجا 15 نقل قول از مگان مارکل در مورد واقعی و مهربان بودن ، صرف نظر از موقعیت اجتماعی شما آورده شده است.

 

من فکر می کنم بزرگترین قسمت رئیس دختر بودن در دفتر ، خانه یا هرجایی که می روید فقط دانستن ارزش شماست.

 

فقط باید با خودمان مهربان باشیم. اگر با خودمان رفتاری که با بهترین دوستمان داشتیم رفتار کنیم ، می توانید تصور کنید که وضع ما چه وضع بهتری می شد؟

 

قادر به تفویض اختیار باشید ، زیرا بعضی کارها وجود دارد که شما فقط نمی توانید آنها را انجام دهید.

 

این واقعاً مهم است که به زنان جوان یادآوری شود که مشکلات آنها مهم است و صدای آنها شنیده می شود. حتی اگر احساس کند کوچک است ، واقعاً می تواند تأثیر بگذارد.

 

تأمل در جایی که از کجا آمده ام به من کمک می کند تا آنچه را که اکنون دارم ، درک کرده و متعادل کنم.

 

از نقاب خودتان بیرون بیایید. شما خودتان را همان گونه که هستید معرفی می کنید … هویتی را که می خواهید برای خود ایجاد می کنید.

 

این پنج پوند از دست رفته باعث خوشحالی شما نخواهد شد ، آرایش بیشتر شما را زیباتر نخواهد کرد ، این جمله معروف اکنون از جری مگوایر – “شما مرا کامل می کنید” – صریحاً صحیح نیست. شما با یا بدون شریک زندگی کامل هستید. شما همانطور که هستید کافی هستید.

 

یک انتخاب کنید: به زندگی خود ادامه دهید و در این ورطه خود-سوئتفاهم- تفاهم دچار سردرگرمی شوید ، یا اینکه هویت خود را مستقل از آن می یابید.

 

این که شما به عنوان یک شخص هستید فقط وقتی “مشهور” شوید ، تقویت می شود ، بنابراین اگر قلب خوبی داشتید ، تصور می کنم همان قلب خوب را داشته باشید همان کافیست

 

شهرت فرصتی است ، اما همچنین شامل مسئولیت است ، تمرکز کمتر بر دمپایی شیشه ای و بیشتر در هل دادن سقف های شیشه ای است.

 

شما باید از خود مراقبت کنید تا بتوانید حجم کار را کاملاً  مدیریت کنید.

 

اطمینان حاصل کنید که در امنیت هستید و هرگز خود را در موقعیت مصالحه قرار ندهید.

 

شما می توانید زنی باشید که می خواهد زیبا به نظر برسد و همچنان در برابر برابری زن بایستید.

 

من هرگز نخواسته ام بانویی شوم که ناهار می خورم – من همیشه دوست داشته ام زنی باشم که کار می کند. و این نوع کار همان چیزی است که روح من را تغذیه می کند و به هدف من دامن می زند.