نقل قول های بیلی الیش که باعث میشه خودتون رو در آغوش بگیرید

نقل قول های بیلی الیش که باعث میشه خودتون رو در آغوش بگیرید 

ترجمه احتصاصی از مجله گل کست BY  Flavia Medrut October 7, 2020

بیلی ایلیش خواننده و ترانه سرا آمریکایی است که پس از انتشار اولین ترک خود با عنوان Ocean Eyes 2016 موفقیت به محبوبیت دست یافت.

بیلی در خانواده ای از نوازندگان متولد شد ، و حتی اگر او قصد نداشت خواننده شود ، به نظر می رسد که او قرار بود یک حرفه موسیقی استثنایی داشته باشد. در سن 8 سالگی او به یک گروه کر وارد شد و تا زمانی که 11 ساله شد ، بیلی آهنگ های خود را می نوشت.

او فقط در سن 18 سالگی موفق شد جوانترین هنرمندی شود که در 62 شوی جوایز سالانه گرمی در سال 2020 موفق به کسب هر چهار دسته اصلی شده است. تعجبی ندارد که چرا. ترانه های او شما را به رقص وا می دارد و بسیاری از متن هایش اثبات می کنند که او فراتر از سن خود خردمند است.

ایلیش ، نوجوانی که مسیر موفقیت خود را پیمود ، میلیون ها طرفدار از سراسر جهان به دست آورد. به نظر می رسد همه عاشق موسیقی و توانایی او در وفادار ماندن به بهترین خودش هستند. بیلی بی گمان برای برخی جنجال برانگیز است ، اما برای برخی دیگر جالب است ، قطعاً یک هنرمند بی نظیر موسیقی است.

نقل قول های بیلی الیش که باعث میشه خودتون رو در آغوش بگیرید 

من همیشه هر کاری که می خواهم انجام داده ام و همیشه دقیقاً همان چیزی بوده ام که هستم.

 

من نمی دانم چگونه بدون موسیقی کار کنم. وقتی آن را درست نمی کنم ، به آن گوش می دهم. این به من شجاعت می دهد و از ذهن من مراقبت می کند.

 

زمان به نوعی یک چیز شگفت انگیز است زیرا شما می توانید کارهای زیادی با آن انجام دهید. من فکر می کنم مردم زمان را دست کم می گیرند … من نمی خواهم فقط ساعتها روی تلفنم بنشینم.

 

در اذهان عمومی ، دختران و زنانی که دیدگاه قوی دارند متنفر هستند. اگر شما یک دختر با عقیده هستید ، مردم فقط از شما متنفر هستند. هنوز هم افرادی هستند که از زنان موفق می ترسند و این خیلی ننگ است.

 

کلمات از برخی سر و صدا ها قدرتمندتر هستند. سر و صدا زیاد دوام نخواهد آورد. متن ترانه بسیار مهم است و مردم این را درک نمی کنند.

 

همیشه اتفاقات بدی رخ خواهد داد. اما می توانید آن را بنویسید و از آن آهنگ بسازید.

 

من افسردگی زیادی را پشت سر می گذارم ، و می دانم که افراد دیگر نیز چنین می کنند ، اما من یک خروجی دارم که بسیاری از مردم از آن استفاده نمی کنند. اگر چنین چیزی در درون خود دارید و نمی توانید آن را بیرون بیاورید ، چه کاری انجام می دهید؟

 

هرگز نوعی نبوده اید که به کسی اجازه دهید حق را ببیند.

 

احساس می کنم می نویسم تا مردم بتوانند آن را به عنوان خودشان در نظر بگیرند. اگر آهنگ من دقیقاً در مورد زندگی شما در حال حاضر است ، پس همینطور است. من حتی نمی خواهم بگویم که مال من است ، زیرا مال شما است.

 

به ندرت پیش می آید که کسی برای نظرات یک دختر نوجوان ارزش قائل شود.

 

من بدون هیچ مشکلی می خندم

 

من واقعاً آنقدر عصبی نمی شوم ، یا اگر چنین کنم فقط خودم می دانم. همه چیز در درون من است. من در مخفی کردن همه چیز تبحر دارم.

 

آنچه باعث ماندگاری یک ترانه می شود محتوای واقعی ذهنی است که کمی بیشتر به چیزهای خاصی فکر می کند. بسیاری از هنرمندان واقعاً خیلی سخت فکر نمی کنند.

 

گاهی اوقات چاپلوسی است وقتی مردم شما را کپی می کنند ، اما گاهی اوقات به نقطه شکست می رسد.

 

من می دانم که شما اهمیتی نمی دهید ، اما آیا می توانید گوش دهید؟

 

مردم فکر می کنند برای نوشتن در مورد آن باید چیزی را پشت سر بگذارید و شما کاملاً این کار را نمی کنید. می توانید درباره کفش بنویسید. این یک داستان است.

 

من همیشه دوست داشتم مشغول باشم اگر یک هفته کاری نداشته باشم ، فقط دیوانه ام می کند.

 

من حتی آنها را طرفدار نمی نامم. من این را دوست ندارم آنها به معنای واقعی کلمه فقط بخشی از زندگی من هستند. آنها بخشی از خانواده من هستند. فکر نمی کنم آنها در سطح پایین تری از من باشند. فکر نمی کنم چیزی جز برابری با همه آنها باشم. بنابراین بله ، آنها اساساً همه خواهر و برادرهای من هستند.

 

من خوب نیستم ، احساس می کنم خیلی پراکنده هستم ، نگو من همه چیز مهم هستم.

 

نمی خواهم بگویم خونسرد هستم ، زیرا واقعاً چنین احساسی ندارم. من اصلاً اهمیتی نمی دهم و حدس می زنم این چیزی است که مردم فکر می کنند جالب است.

 

همین که هر دو خداحافظی کردیم ، بگذارید بگذارید برود ، بگذارید بگذارم بروید.

 

واقعاً سرگرم کننده است که خود را در یک شخصیت قرار دهید – در کفش هایی که معمولاً از آن استفاده نمی کنید.

 

من دوست دارم که بر چگونگی شکل ظاهری ، احساس و نحوه رفتار خودم کنترل داشته باشم.

 

راستش هیچ چیز مرا نمی ترساند.