7 راه برای قدرت شخصی شما

7 راه برای قدرت شخصی شما

ترجمه اختصاصی مقاله مجله موفقیت  | 

در طول این مدت کار غیر عادی ، من نمی توانم به فرصتی بهتر برای کار روی خود فکر کنم. جیم ران ، نویسنده و گوینده انگیزشی ، توصیه کرد: “بیش از آنچه در شغل خود کار انجام دهید ، روی خودتان کار کنید.” داشتن قدرت شخصی خود راهی برای تأثیرگذاری بر تغییر مثبت در زندگی شخصی شما و گسترش دامنه نفوذ شما است.

1. معتبر باشید. 

مردم شفافیت و اصالت را به عنوان درگاه اتصال می دانند ، اما شما نمی توانید معتبر باشید مگر اینکه ابتدا بدانید که کی هستید. من این را آنقدر قوی باور دارم که یک خال کوبی دارم که می گوید: “اگر به خودتان راست بگویید  قادر خواهید بود دیگران را هدایت کنید.” مردم می خواهند از افراد همفکر با آنها ارتباط برقرار کرده و بیاموزند ، بنابراین بهترین راه برای تأثیرگذاری بر روی این افراد بودن خود واقعی و معتبر بودن شماست.

همه ما با هدایای خاص متولد شده ایم و با استفاده بیشتر از این هدایا می توانیم تأثیر مثبتی بر زندگی خودمان و همچنین زندگی کسانی که لمس می کنیم داشته باشیم. اما ما تمایل داریم که به روش خودمان برسیم. کلمات ، عادات و نگرشهای مربوط به تربیت ما می تواند همچنان بر تأثیرگذاری فکر ما و آنچه که امروزه روی آن تمرکز می کنیم ، تأثیر بگذارد.

یکی از بهترین تمریناتی که به شما کمک می کند از راه خود خارج شوید ، نوشتن لیستی از نظرات و منافع خود است. مواردی که شما واقعاً در مورد خود و زندگی خود دوست دارید چیست؟ تعداد معدودی از افراد به راحتی می گویند که خود را دوست دارند و یا می توانند ویژگی های مثبتی را برای لیست پیدا کنند ، اما هرچه ظرفیت شما برای دوست داشتن خود و آنچه که شما نماینده می کنید بیشتر باشد ، دوست داشتن دیگران آسان تر خواهد بود.

2. سؤالات مؤثر بپرسید. 

با استفاده از لیست خود ، از خود بپرسید که سؤالات باز و مؤثر را مطرح می کنید:

  • چرا این برای من مهم است؟
  • من برای تغییر این چه مبلغی را می خواهم پرداخت کنم؟
  • چه کسی می تواند مربی من باشد؟
  • چه مهارت هایی را یاد می گیرم؟
  • کدام کتابها را می توانم بخوانم؟چه پادکست ها را می توانم گوش کنم؟
  • چه کسی را می تواند به حلقه خود اضافه کنم؟
  • برای ادامه رشد چه رفتاری را می توانم تغییر دهم؟

سوالات را بنویسید و سپس بگذارید ذهن ناخودآگاه شما مشغول ارائه جواب ها باشد. زمان با ارزش ترین منبع ما است ، اما ما 20٪ از آن را صرف فعالیت هایی می کنیم که 80٪ از نتایج ما را تولید می کند. هیچ کس در همه چیز خوب نیست ، اما همه ما چیزی یا چیزهایی داریم که مجموعه مهارتهای طبیعی ما را تشکیل می دهد. بر انجام کارهای بیشتر متمرکز شوید. اگر واقعاً می خواهید قدرت شخصی خود را در اختیار داشته باشید و به عنوان یک فرد رشد کنید ، 20٪ آن را تقویت کرده و سایر موارد را به آنها واگذار کنید.

3. صبح . عصر و کارهای روزمره.

چگونگی شروع و پایان روز شما مهم است. برخی از افراد موفق و با نفوذ در جهان زود هنگام بلند می شوند و تنها برای فعالیت های روزانه خود را صرف فعالیت های خاص می کنند. یک مجموعه فعالیت ها – در حقیقت ، عملی که من انجام می دهم – در کتاب “معجزه آسا” از هال الرود شرح داده شده است به عنوان سکوت ، تصدیق ها ، تجسم ، ورزش ، خواندن و نوشتن (نوشتن). مخفف کلمه نجات دهنده هجی است. صرف حتی 10 دقیقه برای هر یک از این فعالیتها برای اولین بار در صبح ، شما را قادر می سازد کل روز خود را کنترل کنید.

این که من روز خود را در خانه یا در یک اتاق هتل شروع کنم ، چشمانم را می بندم و به مدت 120 ثانیه تجسم می کنم که چگونه می خواهم روز خود را شروع کنم ، چگونه دوست دارم مردم احساس کنند و  می خواهم نتیجه نهایی چه  باشد. بیشتر اوقات ، روز من روشی را که تجسم می کنم تکامل می بخشد زیرا من قبلاً آن را در ذهن خود داشتم.

در پایان روز ، چشمانم را می بندم و از خودم می پرسم چه کار کرده ام . این می تواند فرستادن مناسب  یک ایمیل باشد ، یا شاید من دقیقاً در زمان مناسب برای کسی در آنجا بوده ام. صرف نظر از آنچه در آن است ، من آن را یادداشت می کنم.

من یک دفترچه یادداشت را در کنار تخت خود نگه می دارم ، و قبل از اینکه بخوابم ، آنچه را که نگران هستم و چند سوال موثر را می نویسم. من به احتمال زیاد نمی توانم در مورد نگرانی های  از صبح تا 5 بعد از ظهرکه هر کاری انجام دهم فکر کنم  و با یادداشت کردن آنها ، ذهنم آزاد می شود تا آرام بخوابم. سوالات موثر ممکن است شامل این باشد که من امروز چه چیزی یاد گرفتم؟ به چه کسی کمک کردم؟ چگونه شرکت خودم را بیشتر گرفتم؟ از چه چیزی تشکر می کنم؟ این تمرین فردا را برای مولد من قرار می دهد.

4- درآمد = ارزش.

صرف نظر از شغل شما ، درآمد شما مستقیماً با ارزشی که ارائه می دهید مرتبط است. بنابراین ، شما برای افزودن ارزش به شخص مقابل خود چه کاری انجام می دهید؟ مشقت را بنویس. گوگل  کردن آنها  ، دوستان  در فیس بوک ، در LinkedIn با آنها ارتباط برقرار کنید. آنچه در دنیای آنها اتفاق می افتد را کشف کنید تا بتوانید یک ارتباط معتبر و صمیمانه برقرار کنید. فقط نگران  ارائه یا فروش آن نباشید. هرچه بیشتر رابطه ای برقرار کنید که به ارزش افزوده شود ، بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد. بدون شک ، این اقتصاد تجربه است ، بنابراین شخصی سازی خدمات شما مهم است.

5- روی مردم سرمایه گذاری کنید.

هر بار که فرصتی برای سرمایه گذاری در شخصی با تدریس به آنها ، ارائه مشاوره یا گرفتن آنها برای انجام کار خوب ، خواهید دید بارهای مثبت  دریافت شده به شما – مستقیم یا غیرمستقیم – بارها و بارها وجود دارد.

من اعتقاد دارم که اغلب اوقات کار دیگری را برای شخص دیگری انجام می دهیم زیرا فکر می کنیم مفید هستیم ، یا انجام این کار خودمان آسان تر از آن است که آموزش شخص دیگری باشد. اما انجام این کار به آنها کمک نمی کند تا رشد کنند. رهبران واقعی رهبران دیگری را می سازند. بنابراین ، بهترین توصیه من برای توانمند کردن هم خود و هم دیگران این است که آن را یاد بگیرید ، آن را انجام دهید ، آن را آموزش دهید. اگر آن را بیاموزید ، می خواهید آن را جذب کنید ، اما ممکن است آن را حفظ نکنید. پس از انجام این کار ، بهترین تجربه را از طریق تجربه یاد خواهید گرفت. اما هنگامی که شما آن را آموزش می دهید ، دانش را به مغز خود سیمان می کنید و به شخص دیگری قدرت می دهید.

6. تأثیر خود را اندازه بگیرید. 

چگونه می دانید تلاش های شما در حال پرداخت هستند؟ مالکیت شخصی شما در چه عواملی به سیاه و سفید ترجمه می شود؟ تأثیر خود را روی هر کس که لمس می کنید اندازه بگیرید. آیا میزان خرید آن ها  افزایش یافته است؟ مخاطبان بیشتری دارند؟ موفقیت قابل اندازه گیری افرادی که روی آنها تأثیر می گذارید؟ به طور مرتب بازخورد سازنده بخواهید تا بهبود یابد. هدف از صلاحیت ناخودآگاه است.

7. هرگز رشد خود را متوقف نکنید.

اگر می خواهیم مردم از ما پیروی کنند ، ما باید به عنوان انسان به رشد خود ادامه دهیم. اگر واقعاً بخواهیم موفقیت بیشتری کسب کنیم و تجربیات بهتری داشته باشیم ، باید کسی باشیم که افراد مناسب را به زندگی خود جذب کنیم. این اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه ما به طور مداوم به عنوان افراد در حال رشد باشیم.

جادو هنگامی اتفاق می افتد که می دانید روز خود را لحظه به لحظه میخ می زنید. شما در جریان بودید و همه افراد درست همه کارهای صحیح از جمله شما را انجام دادند. شما متعلق به آن بودید ، شروع به اتمام کنید. اما شما همچنین باید اشتباه خود را به روز خود اختصاص دهید. آن روزها برخی از بهترین فرصت ها برای رشد شخصی ارائه شده است. مردم وقتی با چیزی اشتباه پیش می روند با دیگران که راستگو و صریح هستند احترام و همدلی می کنند. فوراً صاحب آن باشید ، اصلاح کنید ، اصلاح کنید و حرکت کنید.

در اختیار داشتن قدرت شخصی شما محور همه چیزهایی است که می خواهید در زندگی محقق شوید: آرزوها برآورده شده ، اهداف محقق شده ، روابط موفق و تأثیرگذاری بر دیگران. همانطور که حرفه خود را انجام می دهید به همان اندازه وقت و توجه را به کار خود اختصاص دهید و سرمایه گذاری شما به صورت نمایی پرداخت می شود.